Vēlēšanu rezultāti

Rīgas vēlēšanu apgabals

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
200 Elīna Freimane Rīga 16
191 Edgars Korsaks - Mills Rīga 19
125 Alise Usačova Rīga 18
118 Elīna Pļaviņa Rīga 20
115 Krista Briņķe Rīga 17
95 Anda Ratkusa Rīga 18
85 Romāns Gorjunčiks Rīga 18
76 Elvīra Krēķe Rīga 17
72 Matīss Rihards Vilcāns Rīga 17
66 Kārlis Miksons Rīga 20
53 Dāvids Brics Rīga 18
45 Sindija Čerņavska Rīga 19
38 Jūlija Burdukeviča Rīga 17
37 Signe Podniece Rīga 16
34 Dana Dolženko Rīga 19
21 Vitālijs Nosovs Rīga 19
15 Pēteris Plakans Rīga 18
12 Elizabete Geka Rīga 16
11 Anna Alvīne Vītola Rīga 19
9 Vadims Rahmanovs Rīga 17
8 Vlads Komarockis Rīga 15
8 Rebeka Kiršteina Rīga 16
7 Megija Paula Bērziņa Rīga 17
6 Linda Zilberte Rīga 17
4 Oskars Jepsis Rīga 19
4 Toms Timpars Rīga 16
3 Dāvids Bednostins Rīga 19
2 Ksenija Kaļāne Rīga 16
2 Rets Krasļņikovs Rīga 19
1 Annija Anna Zaļaiskalna Rīga 18
1 Andrejs Kučerjavijs Rīga 17

Zemgales vēlēšanu apgabals

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
306 Artūrs Kurbatovs Jelgava 17
192 Juris Jēkabs Tomašūns Jelgava 18
102 Artis Jaunkļaviņš Tukuma novads 16
91 Kristīne Vaižule Jelgava 18
89 Monta Brauere Jelgava 18
87 Eva Stepiņa Jelgava 18
78 Zelma Sergejeva Kandavas novads 18
67 Sabīne Sokolovska Vecumnieku novads 18
60 Laura Censone Jaunjelgavas novads 19
51 Emīls Ripa Kandavas novads 18
47 Arvis Ņikiforovs Dobeles novads 18
43 Laura Riekstiņa Jelgava 18
39 Ingars Babčuks Ozolnieku novads 20
37 Samanta Guda Kandavas novads 17
36 Daniels Preiss Dobeles novads 17
34 Egija Cēne Vecumnieku novads 16
24 Kristiāna Katkovska Tukuma novads 17
21 Laura Karatājeva Tukuma novads 16

Latgales vēlēšanu apgabals

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
261 Taisija Novikova Daugavpils 20
143 Justīne Širina Rēzekne 16
39 Kārlis Sīlis Preiļu novads 18
30 Evelīna Griņova Daugavpils 16
14 Mikus Grigals Preiļu novads 17
4 Anna Ķēniņa Daugavpils 18
1 Raufs Guseinovs Daugavpils 18

Kurzemes vēlēšanu apgabals

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
172 Elīne Dembska Liepāja 18
101 Katrīna Beāte Brālīte Ventspils 16
63 Emīls Brigmanis Talsu novads 15
61 Lāsma Lūcija Vēbere Liepāja 16
34 Katrīne Krūmiņa Liepāja 18
28 Elīna Kļaviņa Kuldīgas novads 19
17 Pēteris Silarājs Ventspils 16
15 Jolanta Gundega Broka Saldus novads 16
15 Valters Dakša Saldus novads 16
14 Anna Taimiņa Liepāja 18
11 Raitis Lejs Kuldīgas novads 18
8 Ilze Elbere Saldus novads 20
4 Madara Fetere Kuldīgas novads 19
2 Nikolas Cinis Saldus novads 17
1 Sarmīte Maite Grudule Saldus novads 18
1 Guntis Liepa Kuldīgas novads 20
1 Uldis Egle Saldus novads 18

Vidzemes vēlēšanu apgabals

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
423 Žaklīna Vagoliņa Ogres novads 18
232 Vilmārs Vesingi Valkas novads 19
174 Sanda Iesalniece Valmiera 20
144 Kristaps Dinka Mālpils novads 18
134 Amanda Birzgale Alūksnes novads 18
110 Daniela Dobrovoļska Alūksnes novads 18
63 Ilga Vālodze Ābele Valmiera 18
54 Ilgvars Briedis Alūksnes novads 17
39 Airisa Kalniņa Jūrmala 18
38 Markuss Druziks Babītes novads 17
37 Jānis Mārtiņš Bērziņš Valmiera 18
36 Dita Pētersone Smiltenes novads 18
29 Matīss Mamedovs Siguldas novads 18
18 Sintija Salmina Ogres novads 16
17 Asnate Bondare Gulbenes novads 18
15 Sanita Martinsone Saulkrastu novads 17
14 Laima Roķe Valmiera 16
14 Elīna Luīze Vītola Siguldas novads 18
14 Inta Buša Cēsu novads 18
11 Germans Ļebezovs Valkas novads 20
10 Dāvis Sproģis Ķeguma novads 16
9 Ingars Stepiņš Salacgrīvas novads 20
7 Dace Diāna Bērziņa Saulkrastu novads 16
6 Alise Folkmane Valmiera 17
3 Jans Kubilus Ogres novads 17
2 Sindija Virse Valmiera 19
1 Viesturs Sutra Saulkrastu novads 16

Iesaki mūs!

Kontakti

E-pasts: info@jauniesusaeima.lv

© Jauniešu Saeima

Jauniešu Saeimas mājaslapa tapusi pēc biedrības "Sabiedrība par atklātību - Delna" ierosmes un par F.Eberta fonda līdzekļiem