Preses ziņas

 • Noskaidroti nākotnes politiķa titula ieguvēji 2014-04-25

  Šodien, 25.aprīlī, noslēdzoties 4.Jauniešu Saeimai, noskaidroti nākotnes politiķa titula ieguvēji. Tie ir jaunieši, kuri, strādājot nozaru komisijās, izrādījuši īpaši aktīvu līdzdalību Jauniešu Saeimas deklarāciju projektu apspriešanā un pilnveidošanā.

 • 4.Jauniešu Saeimā debatēs par jauniešiem un valstij aktuāliem jautājumiem 2014-04-22

  Vai valstij būtu jānodrošina onkoloģisko slimību bezmaksas diagnostika katram iedzīvotājam? Kā cīnīties pret narkotisko un psihotropo vielu izplatību? Kā veicināt jauniešu iesaistīšanos uzņēmējdarbībā? Kā motivēt iesaistīties brīvprātīgajā darbā? Kā efektīvāk ieviest plastmasas un stikla pudeļu savākšanu? Vai pie skolām būtu jāierīko velosipēdu novietnes? Kā palīdzēt jauniešiem attīstīt spēju analizēt informāciju medijos? Šie ir tikai daži no jautājumiem, ko apspriedīs jaunieši, kuri piektdien, 25.aprīlī, Saeimas namā sanāks uz 4.Jauniešu Saeimu.

 • Bijušie Jauniešu Saeimas deputāti aicināti līdzdarboties 4.Jauniešu Saeimas organizēšanā 2014-04-07

  Bijušie Jauniešu Saeimas deputāti aicināti nākt palīgā ar savu pieredzi un zināšanām 4.Jauniešu Saeimas organizēšanā kā brīvprātīgajiem. Šogad Jauniešu Saeimā ievēlētie deputāti Saeimas namā sanāks 25.aprīlī.

 • Apkopotas 4.Jauniešu Saeimai iesniegtās idejas 2014-04-04

  Tuvojoties ikgadējai Jauniešu Saeimai, idejas, ar kurām kandidāti vēlēšanu laikā sacentās par iekļūšanu 4.Jauniešu Saeimā, apkopotas četru deklarāciju projektos. Jaunieši, kuri 25.aprīlī sanāks Saeimas namā, aicināti iepazīties ar deklarāciju projektiem un izteikt priekšlikumus to uzlabošanai.

 • Noslēgušās 4.Jauniešu Saeimas vēlēšanas 2014-03-17

  16.martā noslēdzās 4.Jauniešu Saeimas vēlēšanas. Kandidatūras dalībai iesniedzis 101 jaunietis, par kuru idejām kopumā atdotas 5563 balsis. Lielākais balsu skaits, ko vienam pretendentam izdevās piesaistīt savai idejai, ir 423. Jauniešu Saeimā iekļuvušo kandidātu saraksts tiks publicēts 19.martā mājaslapā www.jauniesusaeima.lv.

 • Šonedēļ noslēgsies Jauniešu Saeimas vēlēšanas 2014-03-11

  Vēl līdz šīs nedēļas beigām - 16.martam – var piedalīties 4.Jauniešu Saeimas vēlēšanās un arī balsot par pieteiktajām idejām. Kandidēt var pagūt ikviens jaunietis vecumā no 15 līdz 20 gadiem. Pieteikšanās un balsošana notiek Jauniešu Saeimas mājaslapā – vēlēšanu platformā www.jauniesusaeima.lv.

 • Jauniešu Saeimai visaktīvāk piesaka idejas izglītības un kultūras jomā 2014-03-04

  Ritot otrajai Jauniešu Saeimas vēlēšanu nedēļai, no pieciem tēmu blokiem visvairāk ideju pagaidām saņemts izglītības un kultūras jomā, kā arī sadaļā „Mana ideja Latvijai”. Savukārt mazāka aktivitāte ir veselības un sociālās aizsardzības un tautsaimniecības attīstības jomā. Iesaistītes Jauniešu Saeimas vēlēšanās vēl var pagūt ikviens jaunietis vecumā no 15 līdz 20 gadiem. Pieteikšanās un balsošana par idejām noslēgsies 16.martā.

 • Sākas pieteikšanās 4.Jauniešu Saeimas vēlēšanām 2014-02-21

  Jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināti pieteikties sacensībai par iekļūšanu 4.Jauniešu Saeimā. 100 jauniešiem no visas Latvijas aprīļa beigās būs iespēja diskutēt par sev svarīgiem jautājumiem, kā arī iegūt pieredzi, ko nozīmē būt deputātam – tautas – vai šajā gadījumā – jauniešu – pārstāvim.

Iesaki mūs!

Kontakti

E-pasts: info@jauniesusaeima.lv

© Jauniešu Saeima

Jauniešu Saeimas mājaslapa tapusi pēc biedrības "Sabiedrība par atklātību - Delna" ierosmes un par F.Eberta fonda līdzekļiem