Saeimas priekšsēdētājas uzruna

 

Latvijas jaunieši!

Mēs dzīvojam aizraujošiem notikumiem bagātā laikā, kas mūsu valstij un iedzīvotājiem nes gan jaunas iespējas, gan jaunus izaicinājumus. Veiksmīgi pārdzīvotie pasaules finanšu satricinājumi ir norūdījuši Latvijas ekonomiku, snieguši neatsveramu pieredzi un radījuši priekšnoteikumus, lai mēs kļūtu par Eiropas uzņēmīgāko un radošāko sabiedrību. Mūsu panākumi būs atkarīgi no tā, cik pilnvērtīgi izmantosim savas prasmes, zināšanas un pieredzi.

Jūs, talantīgie, aizrautīgie, idejām un iecerēm bagātie jaunieši, esat Latvijas lielākā bagātība. Jau pavisam drīz jūs izvēlēsieties savu nākotnes profesiju, uzsāksiet studiju un darba gaitas.

Ikviens ceļš uz panākumiem sākas ar iesaistīšanos, savu ideju un spēju apliecināšanu un pierādīšanu domubiedriem, kolēģiem un oponentiem.

Aicinu jūs iesaistīties Jauniešu Saeimas vēlēšanās, līdzdarboties, izteikt savas domas un idejas, pierādīt savu viedokli un uzdot visdažādākos jautājumus, jo drosme, degsme un vēlme izzināt ir tās Latvijas jauniešiem raksturīgās īpašības, kuras palīdzēs sasniegt jūsu izvirzītos mērķus un karjeras virsotnes. Tās palīdzēs augt un attīstīties arī mūsu valstij un sabiedrībai.

Tas, kādu veidosim mūsu Latvijas nākotni, atkarīgs tikai no mums pašiem, mūsu valstiskās apziņas un ikkatra darba, kas veikts profesionāli un no sirds.

 

Uz tikšanos Jauniešu Saeimā! 

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa

 

 

 

 

Iesaki mūs!

Kontakti

E-pasts: info@jauniesusaeima.lv

© Jauniešu Saeima

Jauniešu Saeimas mājaslapa tapusi pēc biedrības "Sabiedrība par atklātību - Delna" ierosmes un par F.Eberta fonda līdzekļiem