4.Jauniešu Saeimas deputāti pa komisijām

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
423 Žaklīna Vagoliņa Ogres novads 18
232 Vilmārs Vesingi Valkas novads 19
192 Juris Jēkabs Tomašūns Jelgava 18
110 Daniela Dobrovoļska Alūksnes novads 18
101 Katrīna Beāte Brālīte Ventspils 16
39 Kārlis Sīlis Preiļu novads 18
38 Jūlija Burdukeviča Rīga 17
38 Markuss Druziks Babītes novads 17
37 Signe Podniece Rīga 16
34 Egija Cēne Vecumnieku novads 16
34 Katrīne Krūmiņa Liepāja 18
34 Dana Dolženko Rīga 19
28 Elīna Kļaviņa Kuldīgas novads 19
24 Kristiāna Katkovska Tukuma novads 17
21 Vitālijs Nosovs Rīga 19
18 Sintija Salmina Ogres novads 16
15 Pēteris Plakans Rīga 18
15 Jolanta Gundega Broka Saldus novads 16
14 Inta Buša Cēsu novads 18
14 Laima Roķe Valmiera 16
12 Elizabete Geka Rīga 16
7 Megija Paula Bērziņa Rīga 17
4 Madara Fetere Kuldīgas novads 19

Eiropas lietu komisija

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
174 Sanda Iesalniece Valmiera 20
39 Ingars Babčuks Ozolnieku novads 20
39 Airisa Kalniņa Jūrmala 18
37 Jānis Mārtiņš Bērziņš Valmiera 18
36 Dita Pētersone Smiltenes novads 18
29 Matīss Mamedovs Siguldas novads 18
14 Mikus Grigals Preiļu novads 17
14 Elīna Luīze Vītola Siguldas novads 18
11 Germans Ļebezovs Valkas novads 20
10 Dāvis Sproģis Ķeguma novads 16
9 Vadims Rahmanovs Rīga 17
8 Rebeka Kiršteina Rīga 16
7 Dace Diāna Bērziņa Saulkrastu novads 16
6 Linda Zilberte Rīga 17
6 Alise Folkmane Valmiera 17
2 Ksenija Kaļāne Rīga 16
1 Annija Anna Zaļaiskalna Rīga 18

Izglītības, kultūras un zinātnes komisija

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
261 Taisija Novikova Daugavpils 20
200 Elīna Freimane Rīga 16
191 Edgars Korsaks - Mills Rīga 19
172 Elīne Dembska Liepāja 18
143 Justīne Širina Rēzekne 16
134 Amanda Birzgale Alūksnes novads 18
125 Alise Usačova Rīga 18
118 Elīna Pļaviņa Rīga 20
115 Krista Briņķe Rīga 17
102 Artis Jaunkļaviņš Tukuma novads 16
95 Anda Ratkusa Rīga 18
91 Kristīne Vaižule Jelgava 18
87 Eva Stepiņa Jelgava 18
78 Zelma Sergejeva Kandavas novads 18
76 Elvīra Krēķe Rīga 17
72 Matīss Rihards Vilcāns Rīga 17
67 Sabīne Sokolovska Vecumnieku novads 18
63 Emīls Brigmanis Talsu novads 15
63 Ilga Vālodze Ābele Valmiera 18
61 Lāsma Lūcija Vēbere Liepāja 16
60 Laura Censone Jaunjelgavas novads 19
54 Ilgvars Briedis Alūksnes novads 17
47 Arvis Ņikiforovs Dobeles novads 18
45 Sindija Čerņavska Rīga 19
43 Laura Riekstiņa Jelgava 18

Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija

Balsis Vārds, Uzvārds Pilsēta / novads Vecums
306 Artūrs Kurbatovs Jelgava 17
144 Kristaps Dinka Mālpils novads 18
89 Monta Brauere Jelgava 18
85 Romāns Gorjunčiks Rīga 18
66 Kārlis Miksons Rīga 20
53 Dāvids Brics Rīga 18
51 Emīls Ripa Kandavas novads 18
37 Samanta Guda Kandavas novads 17
30 Evelīna Griņova Daugavpils 16
21 Laura Karatājeva Tukuma novads 16
17 Pēteris Silarājs Ventspils 16
15 Sanita Martinsone Saulkrastu novads 17
15 Valters Dakša Saldus novads 16
11 Anna Alvīne Vītola Rīga 19
11 Raitis Lejs Kuldīgas novads 18
8 Ilze Elbere Saldus novads 20
8 Vlads Komarockis Rīga 15
4 Toms Timpars Rīga 16
4 Oskars Jepsis Rīga 19
3 Dāvids Bednostins Rīga 19
1 Andrejs Kučerjavijs Rīga 17

Iesaki mūs!

Kontakti

E-pasts: info@jauniesusaeima.lv

© Jauniešu Saeima

Jauniešu Saeimas mājaslapa tapusi pēc biedrības "Sabiedrība par atklātību - Delna" ierosmes un par F.Eberta fonda līdzekļiem